Pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów i wykładzin Opole

Dywany i wykładziny stanowią znakomitą dekorację posadzek w domach, mieszkaniach i siedzibach organizacji.Niestety, ulegają zabrudzeniu, stwarzając dobre warunki dla rozwoju bakterii i szkodliwych drobnoustrojów. Z tego powodu warto dbać o cykliczne pranie i odświeżanie dywanów i wykładzin. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym oczyszczaniu nawet najdelikatniejszych tkanin. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń, a technikę dobieramy pod kątem właściwości materiału.

Stosujemy metody aktywnej piany, ekstrakcyjną, bonetowania oraz parową. Nawet najtrudniejsze do zmycia plamy usuwamy z zastosowaniem odpowiedniej technologii, łącząc ją z czyszczeniem manualnym. Proponujemy pranie, odkurzanie turboszczotką oraz suszenie. Dbamy o to, aby osnowa dywanu lub wykładziny nie została przemoczona.

Wieloletnie doświadczenie i odpowiednio dobrane urządzenia pozwalają nam oferować usługi najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na stałą lub okazjonalną współpracę, zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami.

Jeśli zainteresowała cię powyższa usługa - zadzwoń pod jeden z dostępnych numerów:
77 47 00 710
664 715 821
511 713 042
lub napisz na adres biuro@rayan-cleaning.pl,
a nasz doradca pomoże odpowiedzieć na pytania i doradzi w wyborze.